They seem to make lots of good flash cms templates that has animation and sound.
Linki

an image

Anko pisanie

Temat: Sprzedam tanio solidną pracę 20/20 punktów
Witam
tegorocznym maturzystom mam do polecenia moją pracę maturalną. Praca jest ogólnie na temat polskich pieśni narodowych. Jest to super temat bo nie opiera się on na żadnych lekturach. Polecam dla tych co chociaż trochę lubią historię. Oferuję Wam wzór mojej pracy bo używanie oryginału jest nielegalne. Nauczyciele i tak wiedzą że ten system matury ustnej się nie sprawdza bo prace można kupić na każdym kroku i sami także na tym dorabiają. No to tyle jeśli chodzi o jakieś ewentualne paragrafy na mnie xD. Mam listę stron internetowych i książek na których można się opierać i stworzyć bibliografię podmiotu i przedmiotu oraz gotową bibliografię i konspekt. Jedną książkę mogę nawet odsprzedać całkowicie lub udostępnić. Mam także dwie inne do wglądu. Maturę ustną zdałem celująco, a pytania do tego tematu były proste ponieważ nauczyciele nie znają książek zawartych w prezentacji bo nie są lekturami! Naprawdę niepozorny temat a bardzo dobry.Serdecznie polecam. Za wzór mojej pracy chciałbym 40 zł. Dochodzi też lista książek i stron internetowych, ale to można dogadać. Naprawdę zaoszczędzicie sporo czasu na szukanie pozycji w bibliotece i wypisywanie autorów ISBNów itp....
Zainteresowanych zapraszam na maila. Tam możecie dowiedzieć się jaki jest cały szczegółowy temat prezentacji i możemy się dogadać Warto wybrać temat już teraz i zaklepać go sobie u nauczyciela lub jeśli nie ma go na liście w Twojej szkole zgłosić go jako autorski.
carbon44@wp.pl
Źródło: forum.matura.pl/viewtopic.php?t=15328Temat: SPRZEDAM PREZENTACJĘ MATURALNĄ - TANIO!!
Sprzedam pracę maturalną na temat "Motyw rycerza i rycerskiej walki. Omów zagadnienie odwołując się do wybranych tekstów z różnych epok." Praca + Konspekt + Cytaty Cena 70 zł.Za część ustną J.polskiego (na podstawie tej pracy) dostałem 80%, lecz nie użyłem wszystkich cytatów (stres).Zainteresowanych proszę o kontakt speed901@wp.pl Pracę przesyłam na maila po zaksięgowaniu pieniążków na moim koncie."Kupowanie prezentacji maturalnej w Internecie jest jak najbardziej legalne, pod warunkiem, że taka praca posłuży Ci jedynie jako wzór i przykład do stworzenia własnej, indywidualnej prezentacji maturalnej." Pozdrawiam Serdecznie.
Źródło: forum.matura.pl/viewtopic.php?t=15053


Temat: Matura
" />trzeba odsiwezyc ten topic..

wie ktos jak sie pisze "konspekt prezentacji maturalnej na j.polski " ? :>

prace na polski zdobyłem, teraz musze zrobic jej konspekt.. ma ktos jakis wzor ? czy cos ?
Źródło: fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?t=2009